New slim and sleek design keychain keylight. (Patent #D725.374). Complies with CPSIA, Prop 65. 2 1/2″ W x 1″ H
SKU:Â DOEKG-JYRUQ
Item Number: 1143
Setup charge: $65.00
Packaging: Polybag w/Batteries Included
"Akari" Traditional Slim Keyholder Keylight w/Bright White LED Light
Price from: $0.99
"Chiron Light" Metal Carabiner Flashlight w/Split Ring Attachment
Price from: $2.74
Price from: $1.16
New slim and sleek design keychain keylight. (Patent #D725.374). Complies with CPSIA, Prop 65. 2 1/2″ W x 1″ H
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.42 | $1.31 | $1.27 | $1.16 |
New slim and sleek design keychain keylight. (Patent #D725.374). Complies with CPSIA, Prop 65. 2 1/2″ W x 1″ H
SKU:Â DOEKG-JYRUQ
Item Number: 1143
Setup charge: $65.00
Packaging: Polybag w/Batteries Included
| Decoration method: No selection | Screen printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2 1/2" W x 1" H |
| Imprint area: No selection | 2 1/4" W x 5/8" H on front |
| Second imprint area: No selection | 1 1/4" W x 5/8" H on backside |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Theme: No selection | Automotive, Household, Light, Safety, Travel |
| Color: No selection | Silver, Translucent Black, Translucent Blue, Translucent Red, White |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.