Aluminum LED flashlight with pocket clip. Complies with Prop 65. 9/16″ W x 3 3/4″ H x 11/16″ D
SKU:Â EODLB-IEPKJ
Item Number: VL5001
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Rechargeable Camping Lantern with String Lights
Price from: $39.98
Taylor 5' Soft Tape Measure
Price from: $0.99
Price from: $2.99
Aluminum LED flashlight with pocket clip. Complies with Prop 65. 9/16″ W x 3 3/4″ H x 11/16″ D
| Quantity | 150+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.89 | $3.59 | $3.29 | $2.99 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Aluminum LED flashlight with pocket clip. Complies with Prop 65. 9/16″ W x 3 3/4″ H x 11/16″ D
SKU:Â EODLB-IEPKJ
Item Number: VL5001
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 9/16" W x 3 3/4" H x 11/16" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/2" L x 5/16" H on right Read |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" L x 5/16" H on left Read |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Blue |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express
