This tumbler has a 16 Oz. stainless steel outer wall with a color plastic liner, and a stainless/plastic screw on lid. Not microwave or dishwasher safe. 7″ H x 3.6875″ W
SKU:Â SPAEE-PHLHE
Item Number: ST58
Setup charge: $65.00
Packaging: White
Santa Cruz 40oz Vacuum Travel Mug
Price from: $15.51
15 oz Basecamp Mt. Bradley Tumbler with Slider Lid
Price from: $12.25
Price from: $5.25
This tumbler has a 16 Oz. stainless steel outer wall with a color plastic liner, and a stainless/plastic screw on lid. Not microwave or dishwasher safe. 7″ H x 3.6875″ W
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $6.04 | $5.76 | $5.56 | $5.46 | $5.25 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
This tumbler has a 16 Oz. stainless steel outer wall with a color plastic liner, and a stainless/plastic screw on lid. Not microwave or dishwasher safe. 7″ H x 3.6875″ W
SKU:Â SPAEE-PHLHE
Item Number: ST58
Setup charge: $65.00
Packaging: White
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7" H x 3.6875" W |
| Imprint area: No selection | 2.25" W x 1.5" H on front Body Center |
| Second imprint area: No selection | 2.25" W x 1.5" H on back Body Center |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 3 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Theme: No selection | Beverage, Drinking |
| Color: No selection | Black, Black/Blue, Black/Lime Green, Black/Red, Blue, Green, Indigo Blue, Olive Green, Orange, Orange Pumpkin, Peacock Blue, Purple, Red, Red/Merlot |
| Products ships from ZIP: No selection | 79906 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express
