Cap-off design rollerball has a solid brass cap and barrel and features our unique 24-hole barrel design. Complies with Prop 65. 9/16″ W x 5 3/8″ H x 3/8″ D
SKU:Â SNZMD-CVUUZ
Item Number: BA600
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
Silvana Soft-Touch Ballpoint Pen / Stylus
Price from: $1.35
Bettoni Alberti Ballpoint Pen
Price from: $24.50
Price from: $5.89
Cap-off design rollerball has a solid brass cap and barrel and features our unique 24-hole barrel design. Complies with Prop 65. 9/16″ W x 5 3/8″ H x 3/8″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $7.39 | $6.89 | $6.39 | $5.89 |
Cap-off design rollerball has a solid brass cap and barrel and features our unique 24-hole barrel design. Complies with Prop 65. 9/16″ W x 5 3/8″ H x 3/8″ D
SKU:Â SNZMD-CVUUZ
Item Number: BA600
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 9/16" W x 5 3/8" H x 3/8" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/2" L x 1/4" H on cap-Right Read |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" L x 1/4" H on cap-Left Read |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Gunmetal, Matte Silver, Pearl White, Satin-Nickel |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.