Keyring with split ring, spinning gyro rings, circle disk and a shiny nickel finish. Complies with Prop 65. 1 3/8″ W x 2 7/8″ H x 3/16″ D
SKU:Â MPCFD-EZMCP
Item Number: EK1025
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $4.99
Keyring with split ring, spinning gyro rings, circle disk and a shiny nickel finish. Complies with Prop 65. 1 3/8″ W x 2 7/8″ H x 3/16″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $6.49 | $5.99 | $5.49 | $4.99 |
Keyring with split ring, spinning gyro rings, circle disk and a shiny nickel finish. Complies with Prop 65. 1 3/8″ W x 2 7/8″ H x 3/16″ D
SKU:Â MPCFD-EZMCP
Item Number: EK1025
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 1 3/8" W x 2 7/8" H x 3/16" D |
| Imprint area | 5/8" L x 5/8" H on side 2 |
| Second imprint area | 5/8" L x 5/8" H on side 1 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color | Silver |
| Products ships from ZIP | 92780 |
| color-group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.