Cap-off design rollerball pen with carbon fiber barrel and glossy black cap. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/2″ H x 9/16″ D
SKU:Â GQFEE-DOLOC
Item Number: LS2350
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
Price from: $18.99
Cap-off design rollerball pen with carbon fiber barrel and glossy black cap. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/2″ H x 9/16″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $21.99 | $20.99 | $19.99 | $18.99 |
Cap-off design rollerball pen with carbon fiber barrel and glossy black cap. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/2″ H x 9/16″ D
SKU:Â GQFEE-DOLOC
Item Number: LS2350
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 5/8" W x 5 1/2" H x 9/16" D |
| Imprint area | 1 1/2" L x 5/16" H on cap-Right Read |
| Second imprint area | 1 1/2" L x 5/16" H on cap-Left Read |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 92780 |
| color-group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.