Twist-action ballpoint pen. Matte metallic, shiny white, or solid color barrel with shiny silver accents. Capacitive stylus tip. Black ballpoint ink. 5.5625″ D x 0.5″ W
SKU:Â MQFMD-PHKKV
Item Number: PB7703
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $0.73
Twist-action ballpoint pen. Matte metallic, shiny white, or solid color barrel with shiny silver accents. Capacitive stylus tip. Black ballpoint ink. 5.5625″ D x 0.5″ W
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.31 | $1.11 | $0.90 | $0.87 | $0.73 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Twist-action ballpoint pen. Matte metallic, shiny white, or solid color barrel with shiny silver accents. Capacitive stylus tip. Black ballpoint ink. 5.5625″ D x 0.5″ W
SKU:Â MQFMD-PHKKV
Item Number: PB7703
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.5625" D x 0.5" W |
| Imprint area: No selection | 1.5" W x 0.3125" H on barrel Center Right of Clip Max – side 1 |
| Second imprint area: No selection | 1.75" W x 0.3125" H on front Pen Barrel Center |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 3 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Theme: No selection | College, Education, Office, Writing |
| Color: No selection | Red, Silver, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 79906 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express
