Euro-style cap-off design, solid brass barrel with soft-touch coating. Complies with Prop 65. 5 1/2″ W x 1/2″ H x 5/8″ D
SKU:Â NQEJD-CIADF
Item Number: LM1350
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
Rockport 5-in-1 Multifunction Pen
Price from: $4.89
Legacy Ballpoint Pen / Stylus / LED Light
Price from: $3.69
Price from: $24.50
Euro-style cap-off design, solid brass barrel with soft-touch coating. Complies with Prop 65. 5 1/2″ W x 1/2″ H x 5/8″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $27.50 | $26.50 | $25.50 | $24.50 |
Euro-style cap-off design, solid brass barrel with soft-touch coating. Complies with Prop 65. 5 1/2″ W x 1/2″ H x 5/8″ D
SKU:Â NQEJD-CIADF
Item Number: LM1350
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5 1/2" W x 1/2" H x 5/8" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/2" L x 1/4" H on cap-Right Read |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" L x 1/4" H on cap-Left Read |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Navy |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.