Twist-action ballpoint pen. Slim aluminum barrel with bold metallic color finish and shiny silver accents. Capacitive stylus tip. Black ballpoint ink. 4.75″ D x 0.375″ W
SKU:Â IQDLA-PHKDK
Item Number: PB3955
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Curvaceous Stylus Cap Highlighter Pen
Price from: $0.97
Custom 10 mL. SPF 50 Sunscreen CleanZ Pen
Price from: $1.98
Price from: $1.60
Twist-action ballpoint pen. Slim aluminum barrel with bold metallic color finish and shiny silver accents. Capacitive stylus tip. Black ballpoint ink. 4.75″ D x 0.375″ W
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.07 | $1.81 | $1.73 | $1.68 | $1.60 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Twist-action ballpoint pen. Slim aluminum barrel with bold metallic color finish and shiny silver accents. Capacitive stylus tip. Black ballpoint ink. 4.75″ D x 0.375″ W
SKU:Â IQDLA-PHKDK
Item Number: PB3955
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.75" D x 0.375" W |
| Imprint area: No selection | 2" W x 0.25" H on barrel Center Right of Clip – side 1 |
| Second imprint area: No selection | 2" W x 0.1875" H on barrel Center Left of Clip – side 2 |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | Approximately 3 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Theme: No selection | College, Office, Phone |
| Color: No selection | Black, Blue, Lime Green, Orange, Red, Teal |
| Products ships from ZIP: No selection | 79906 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express
