1/2″ cotton eyewear retainer. Note: glasses not included. 14″ per side. Complies with CPSIA, Prop 65. 0.5″ W x 14″ L
SKU:Â SQFKE-CZQVU
Item Number: ERC12
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
3/4" Dye-Sublimated Lanyard with Slide-Release & Metal Split-Ring
Price from: $2.55
IMPORT Rush 3/4" Polyester Lanyard with Sewn Silver Metal Split-Ring
Price from: $0.78
Price from: $2.87
1/2″ cotton eyewear retainer. Note: glasses not included. 14″ per side. Complies with CPSIA, Prop 65. 0.5″ W x 14″ L
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.71 | $3.18 | $3.09 | $3.01 | $2.87 |
1/2″ cotton eyewear retainer. Note: glasses not included. 14″ per side. Complies with CPSIA, Prop 65. 0.5″ W x 14″ L
SKU:Â SQFKE-CZQVU
Item Number: ERC12
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 0.5" W x 14" L |
| Imprint area: No selection | 10" W x 0.34375" H on front Step and Repeat |
| Second imprint area: No selection | 10" W x 0.34375" H on front Once |
| Made in: No selection | MX |
| Production time: No selection | Approximately 3 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Theme: No selection | Eyewear |
| Color: No selection | Black, Burgundy, Electric Blue, Forest Green, Lime Green, Navy, Purple, Red, Royal Blue, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 79906 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.