2 Swivel J Hook, Knit, Cotton, Metal Crimp, Non Flip, Strap, Double Swivel Hook, ID Holder, Identification. Complies with CPSIA, Prop 65. 0.5″ W x 16″ L
SKU:Â DQAIJ-CZQDN
Item Number: LC12M2-MB1
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
1" Cotton Lanyard with Plastic Snap-Buckle Release & O-Ring
Price from: $2.12
1/2" Cotton Lanyard with Plastic Snap-Buckle Release & O-Ring
Price from: $1.97
Price from: $2.40
2 Swivel J Hook, Knit, Cotton, Metal Crimp, Non Flip, Strap, Double Swivel Hook, ID Holder, Identification. Complies with CPSIA, Prop 65. 0.5″ W x 16″ L
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.22 | $2.70 | $2.62 | $2.53 | $2.40 |
2 Swivel J Hook, Knit, Cotton, Metal Crimp, Non Flip, Strap, Double Swivel Hook, ID Holder, Identification. Complies with CPSIA, Prop 65. 0.5″ W x 16″ L
SKU:Â DQAIJ-CZQDN
Item Number: LC12M2-MB1
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 0.5" W x 16" L |
| Imprint area: No selection | 12" W x 0.34375" H on front Step and Repeat |
| Second imprint area: No selection | 12" W x 0.34375" H on back Once. Not Repeat |
| Made in: No selection | MX |
| Production time: No selection | Approximately 3 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Theme: No selection | Convention, Office, Trade Show |
| Color: No selection | Black, Burgundy, Electric Blue, Forest Green, Lime Green, Navy, Purple, Red, Royal Blue, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 79906 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.