Unique chrome keyring with cable wire key keeper. Complies with Prop 65. 1 1/4″ W x 3″ H x 5/16″ D
SKU:Â VNCLE-CIEGE
Item Number: EK5400
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Terni Business Card Case
Price from: $7.99
Rocco Aluminum Bottle Stopper with Glass Markers
Price from: $3.99
Price from: $4.39
Unique chrome keyring with cable wire key keeper. Complies with Prop 65. 1 1/4″ W x 3″ H x 5/16″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $5.89 | $5.39 | $4.89 | $4.39 |
Unique chrome keyring with cable wire key keeper. Complies with Prop 65. 1 1/4″ W x 3″ H x 5/16″ D
SKU:Â VNCLE-CIEGE
Item Number: EK5400
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 1 1/4" W x 3" H x 5/16" D |
| Imprint area | 5/8" L x 5/8" H on backside |
| Second imprint area | 5/8" L x 5/8" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color | Chrome |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.