Twist-action mechanism, brass cap and barrel with ring barrel design. Complies with Prop 65. 3/4″ W x 5 1/2″ H x 1/2″ D
SKU:Â XPCMB-GFIKH
Item Number: BA8200
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
Price from: $7.75
Twist-action mechanism, brass cap and barrel with ring barrel design. Complies with Prop 65. 3/4″ W x 5 1/2″ H x 1/2″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $9.25 | $8.75 | $8.25 | $7.75 |
Twist-action mechanism, brass cap and barrel with ring barrel design. Complies with Prop 65. 3/4″ W x 5 1/2″ H x 1/2″ D
SKU:Â XPCMB-GFIKH
Item Number: BA8200
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3/4" W x 5 1/2" H x 1/2" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/4" L x 5/16" H on right Read – Side Below Clip |
| Second imprint area: No selection | 1 1/4" L x 5/16" H on left Read – Side Below Clip |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Gunmetal, Satin-Nickel |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.