Cap off brass rollerball pen features a woven design barrel with chrome cap and tip. Complies with Prop 65. 3/4″ W x 5 1/4″ H x 5/8″ D
SKU:Â NNFJD-HKTLV
Item Number: LS8250
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
Price from: $17.50
Cap off brass rollerball pen features a woven design barrel with chrome cap and tip. Complies with Prop 65. 3/4″ W x 5 1/4″ H x 5/8″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $20.50 | $19.50 | $18.50 | $17.50 |
Cap off brass rollerball pen features a woven design barrel with chrome cap and tip. Complies with Prop 65. 3/4″ W x 5 1/4″ H x 5/8″ D
SKU:Â NNFJD-HKTLV
Item Number: LS8250
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3/4" W x 5 1/4" H x 5/8" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/2" L x 5/16" H on cap-Right Read |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" L x 5/16" H on cap-Left Read |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Gray |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.