Twist-action mechanism, solid brass cap and barrel, chrome trims. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 3/8″ H x 1/2″ D
SKU:Â KODJC-ETGYO
Item Number: BA3300
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
Potenza Bettoni Rollerball Pen & Stylus
Price from: $21.50
Conductor Rollerball Pen / Stylus
Price from: $7.25
Price from: $9.79
Twist-action mechanism, solid brass cap and barrel, chrome trims. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 3/8″ H x 1/2″ D
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $11.29 | $10.79 | $10.29 | $9.79 |
Twist-action mechanism, solid brass cap and barrel, chrome trims. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 3/8″ H x 1/2″ D
SKU:Â KODJC-ETGYO
Item Number: BA3300
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 5/8" W x 5 3/8" H x 1/2" D |
| Imprint area | 1 1/2" L x 1/4" H on right Read – Side Below Clip |
| Second imprint area | 1 1/2" L x 1/4" H on left Read – Side Below Clip |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 92780 |
| color-group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.