Cap-off design, sharp, clean design, solid brass cap and barrel. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 7/16″ D
SKU:Â LRZLE-DOJBW
Item Number: BA2450
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
Price from: $12.99
Cap-off design, sharp, clean design, solid brass cap and barrel. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 7/16″ D
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $14.49 | $13.99 | $13.49 | $12.99 |
Cap-off design, sharp, clean design, solid brass cap and barrel. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 7/16″ D
SKU:Â LRZLE-DOJBW
Item Number: BA2450
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5/8" W x 5 1/4" H x 7/16" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/2" L x 5/16" H on right Read – Side Below Clip |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" L x 5/16" H on left Read – Side Below Clip |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Gunmetal, Matte Silver |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
| color-group: No selection |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.